Hakkımızda

Düğün, nişan, kına ve diğer organizasyonlarınız için bize ulaşın...

Randevu Al

Salonumuz Kocaeli'nin şirin İlçesi DERİNCE Yenikent Mahallesinde, 2000 yılı Temmuz ayında Venüs İş Merkezinde faaliyete geçmiştir.

 

Salonumuz çelik konstrüksiyon üzerine yapılmış olup, misafirlerimizin rahat görebilmesini engelleyen duvar , kolon gibi etkenler yoktur. Salonumuzun herhangi bir yerinde oturan misafirlerimiz oyun pistini çok rahatlıkla görebilmektedir.Salonumuzun Tavan yüksekliği 4.40 metre ile daha ferah ortam sağlamaktadır.Ayrıca oyun pistinin orta kısmında kolon bulunmadığından oyun pisti istediğiniz kadar açılabilmektedir.(Max : 190 m2)

 

600 kişi kapasiteli salonumuzda , tecrübeli bayan personellerimiz, Şef garsonlarımız, Pianist Şantör ve Ses Sanatçılarımız, Sertifikalı güvenlik elemanlarımız diğer personellerimiz ile size en iyi hizmeti verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

 

Ayrıca salonlarımız komple 24 saat kapalı devre güvenlik kamera sistemi ile kayıt yapılmaktadır.

 

SALON 1 = 600 KİŞİ KAPASİTELİ

 

SALON 2 = 550 KİŞİ KAPASİTELİ

 

NİKAHA SALONU = 300 NET KAPALI (YENİ BÜYÜTME TARİHİ 09.06.2015) + 200 KİŞİ AÇIK ALAN 

 

Klimalı, Havalandırma sistemli , Jeneratörlü , Professional ses düzenli (DYNACORD) ve MCS 

 

AYRIYETEN ((( YENİ NİKAH SALONUMUZ )) 300 KİŞİ KAPALI + 200 KİŞİ AÇIK (KIR DÜĞÜN SALONU) (YENİ!!09.06.2015 Tarihi itibariyle KAPALI ALAN  KAPASİTESİ 100 KİŞİLİK ARTIŞ YAPILARAK 300 NET KAPALI + 200 AÇIK KAPASİTE OLMUŞTUR.Hizmete Açılmıştır.LÜTFEN YENİ FOTOLARINA BAKINIZ!!) Nikah Salonumuz ile  ,Nişan,Kına,Nikah,Balo,Toplantı ...vs) gibi Organizasyonlarınızı daha ucuz maliyetlerle yapabileceksiniz.

2020 YILI DÜĞÜNLERİNDE %15 İNDİRİM DÜĞÜN SALONUZU TUTAN MÜŞTERİLERİZE H.İÇİ AKŞAM ( SALON, BAYAN DJ, BAYAN KAMERA + FOTO , KINA ORGANİZASYONU + (KAFTAN, DANSCI KIZLAR)  HEPSİ DAHİL 4.500 TL) ÇİFTE KAMPANYAMIZI KAÇIRMAYIN.... 

 

Misafirlerimiz için MESCİT ve ÇOCUK EMZİRME odalarımız bulunmaktadır.Çocularımız için ÇOCUK OYUN BAHÇESİ + PALYAÇOLAR ile onlarda keyifli vakit geçirecekler.Salonlarımızda bulunan KARARTMA sistemimiz ile GÜNDÜZ  düğünlerinde GECE gibi düğün ortamı sağlanmaktadır.Geniş oturma dizaynı ile hertürlü toplantı , düğün gibi özel günlerinizde her zaman hizmetinizdeyiz.

 

Hedefimiz, tertemiz ortamda güleryüz, sevgi ve saygıyla sizlere en kaliteli hizmeti en ekonomik şartlarda sunmaktır.

 

" AYDIN RESTAURANT ve DÜĞÜN SALONU ARTIK BİR MARKA "

 

Buyrun , tanışalım , görüşelim, ve güzelliği birlikte paylaşalım...

İletişim Bilgilerimiz Telefon 0 262 233 53 34
0 262 233 53 28 Adres Yenikent Mahallesi Venüs İş Merkezi Kat:2 No: 199 (B KAPISI) DERİNCE / KOCAELİ Eposta

Kocaeli’nin En Modern Düğün Salonu

Salon: 1 - 600 Kişi Kapasiteli
farklı bir dokunuş
600 kişi kapasiteli salonumuzda , tecrübeli bayan personellerimiz, Şef garsonlarımız, Pianist Şantör ve Ses Sanatçılarımız, Sertifikalı güvenlik elemanlarımız diğer personellerimiz ile size en iyi hizmeti verebileceğimizden emin olabilirsiniz.

Salon: 2 - 550 Kişi Kapasiteli
farklı bir dokunuş
Salonumuz Kocaeli'nin şirin İlçesi DERİNCE Yenikent Mahallesinde, 2000 yılı Temmuz ayında Venüs İş Merkezinde failiyete geçmiştir.

Salon: 3 - 300 Kişi Kapasiteli
farklı bir dokunuş
300 kişi açık + 200 kişi kapalı (kır düğünü salonu) Nikah Salonumuz ile ,Nişan,Kına,Nikah,Balo,Toplantı ...vs) gibi Organizasyonlarınızı daha ucuz maliyetlerle yapabileceksiniz.

Tüm hakları saklıdır © 2017